úterý 9. října 2012

Víkendové neřesti


Aaaaaach tento víkend byl tak krásný. Moje chuťové buňky byly totiž opět v sedmém nebi, nervy jsem si obalila proti stresu minimálně na měsíc dopředu a hladina cukru v krvi mi stoupla tak, že inzulín by nebyl na škodu, ačkoliv cukrovku nemám. I tak bych se asi měla zamyslet, nad mírou konzumace sladkostí, jelikož jsem se dočetla, že cukr je vyloženě nepřítel zdraví lidského organismu. Nejen kvůli tukům, ale například i kvůli rakovině, která se živí především cukrem. 
Ale pryč s negativními informacemi, radši se Vám pochlubím s tím, co jsem vůbec baštila.


Lískovo-oříšková náplň uvnitř těstíčka z oříšků..prostě slast! Krabička obsahuje čtyři balíčky po osmi kuličkách. Oblíbila jsem si je dokonce více, než Kinder Bueno. Mňam...vhodnější slovo neznám.


- Mini čokoládky od Ritter Sport mě zaujaly hlavně tím, že mám často problém, když stojím u regálu s čokoládami, jakou si vlastně vybrat. Toto balení mi vyhovuje, protože obsahuje ochutnávku více druhů čokolád Ritter Sport. Ani nemohu říci, která mi chutnala nejvíce...všechny jsou mňamózní!!

Nugátová.

Se sušenkou.

Oříšková.
S lupínky.


Mléčná.

Jogurtová.
Tuto tekoucí sladkost jsem dostala od babičky.  Amaretto s příchutí mandlí je výborným ochucovadlem kafe nebo čaje.
Samotné bych to pít nemohla, protože je to až moc sladké, ale do kafe si to přidávám moc ráda.
Co se týče sladkostí, nejraději mám celkově ty rakouské nebo německé...jsou takové poctivé...nebo se tak aspoň tváří a to mi stačí :D.
A jak jste na tom vy s konzumací sladkého?

12 komentářů:

 1. od RS mám ráda jahodovou čokoládu. mňam!

  OdpovědětVymazat
 2. Já sladkosti moc nemusím (jen když mě někdo nas*re :-D)...týdně mi stačí třeba jen jedna řada Geishy (mňam). Ujíždím ale na krupicový kaši, kterou si dělám skoro každou sobotu či neděli :-D

  OdpovědětVymazat
 3. od RS mi nejvíc chutná nugátová ! Giotto jsem už pěkně dlouho neměla, ale chutná to skvěle :)

  OdpovědětVymazat
 4. Rakovina se živí cukrem? Sakra! Sice ne že bych sladkého jedla na kila, spíš jen tak zobu. Ale zato často a pravidelně:-(

  OdpovědětVymazat
 5. mnam mnam, sbíhají se mi sliny. :) asi si dám čokoládu :D :) a amaretto mi chutná, to mám ráda, můžu si ho dát klidně samotné :)

  onlygirlnn.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Mňááám :) Na sladký to já jsem :)

  www.luciet2.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Tak teď si mi udělala chutě!:)

  OdpovědětVymazat
 8. mnam, já jim taky čokoládu pořád, jsem zásobovaná na rok dopředu s tukama:DD je to hrozný, pořád se přežírám:D

  OdpovědětVymazat
 9. Já mám od RS nejradši tu s marcipánem :3 Ale jako moc čokoládu a celkově sladkosti nejím, prostě na to nemám většinou chuť a po pravdě jsem za to ráda, jelikož, jak říkáš, lidské tělo není stavěno na to, aby sladkosti konzumovalo ve větší míře a zůstalo zdravé :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Jojo! Amaretto je hodně dobré pití :)

  OdpovědětVymazat