čtvrtek 27. února 2014

La Roche Posay- hydratační pleťová maska

Co se týká mé pleti, není to taková hrůza. Pupínky mě trápí minimálně, občas se mi objeví nějaká ta  skvrnka, ze začátku jara, kdy je sluníčko nejsilnější, trpím na krupičku kolem nosu, no a někdy mě znervózňují mimické vrásky, které jsou vlastně úplně normální :D . Vcelku však musím říct, že si stěžovat nemůžu, jenže to bych asi nebyla normální ženská, kdybych nechtěla mít všechno ještě lepší. A tak zkouším různé péče a séra a peelingy a pleťové vody a krémy a masky a a a a a... no znáte to.

A právě ty masky v posledních měsících využívám dost často. Snažím se 1-2 týdně zkoušet různé druhy. Nakupuji převážně v DM od Baley. Tentokrát jsem chtěla zkusit masku od úplně jiné firmy, od firmy, která už mě jednou zaujala. Tou značkou je La Roche Posay. Podobně jako u Vichy, se tyto produkty kamarádí se zázračnou vodou, v tomto případě dešťovou, ta se filtruje přes křídové skály, díky čemuž má velmi blahodárné účinky na pokožku.


Maska slibuje skvělou hydrataci jak při prevenci, tak při první pomoci se suchou pletí. Po použití má být pleť hned jemnější a pružnější.

Co maska doopravdy dokáže:

- 100% hydratace
- 100% pomoc při pnutí a pálení
- 100% lepší pocit

Jelikož trpím na vysoušení pleti, mohu tak skvěle posoudit, zda maska jen "nekecá". Věřte nebo ne, má pravdu.
Když začnu od prvního dojmu, což je vůně, dávám jedničku s hvězdičkou. Zbytečně neparfemovaná, příjemná a svěží, krémová vůně. Skoro bych až tvrdila, že z masky cítím tu zázračnou vodu :D .
Přejdeme ke konzistenci, ta je krémová, velmi dobře roztíratelná a mírně chladí... 

Na obličeji nijak neštípe, což u jiných masek většinou neplatí. 
Po 10-15 minutách masku setřeme odličovacím ubrouskem, já tedy vždy až po půl hodině, někde jsem totiž slyšela, že není na škodu mít masku na obličeji déle, než doporučují na obalu, ba naopak.


A teď to hlavní, výsledek:

- svěží pocit pleti
- pleť je opravdu hydratovaná
- skvělý pomocník hlavně v zimním období
- pleť působí zdravě a rozzářeně

Maska stojí kolem 100 Kč a obsahuje dvě balení. Na pravidelné používání je celkem drahá, ale na takovou tu první pomoc, kdy už nevíte co s pletí, je k nezaplacení. 


2 komentáře:

  1. Lisa Eldridge má na Youtube zrovna nové video o maskách na pleť a tuhle tam taky vychvaluje, takže asi bude vážně skvělá :)

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně něco takového na svou vysušenou pleť hledám!! :))

    OdpovědětVymazat