pátek 19. září 2014

Pootočení se za létem

Léto nám sice ještě oficiálně neskončilo, ale já ho už považuji za minulost. Tak nějak celkově jsem se už přehodila do podzimního módu. To je, mimochodem, čas, kdy začínám vzpomínat na letní dny, na to co jsem prožila, viděla a nebo i vyfotila... a právě o tom dnešní obrázkový článek je... o nahlédnutí zpět v čase, kdy byly letní prázdniny v plném proudu, kdy jeden užíval mořského vzduchu, zatímco druhý radši chytal bronz u bazénu, já strávila svou letní dovolenou v naší zemičce, u Máchova jezera. 
Je pravda, že pravou dovolenou jsem si nikdy nemohla představit jinak, než u moře, prostě to má své kouzlo, kterému se nic nevyrovná. Zároveň mě ale baví poznávat nová místa a to převážně u nás "doma". Česká republika je podle mého nádherná země a je potřeba vidět z ní, pokud možno, co nejvíce. Stejně tak, jako jsem milovník válení se na pláži pod žhnoucím sluníčkem, jsem velkou fanynkou baťůžku, ve kterém nesmí chybět vydatná svačina, pláštěnka a turistická mapa. Má letošní dovolená měla takovou všehochuť, což je možná ta nejlepší varianta. Fotky jsem pořizovala všude možně, ať už jsem šplhala k Pravčické bráně nebo se jen procházela u Máchova jezera, foťák jsem stále měla u sebe. Beru to už jako takovou svou závislost a pokud s sebou foťák nemám, jsem nervózní, co když se objeví něco, co budu chtít za každou cenu zdokumentovat. A tak si říkám, nebyla by škoda, nepodělit se s vámi o to, co zbylo z mé fotografické mánie? Každopádně, ať už jo nebo ne, do dnešního článku jsem vám to pěkně všechno naservírovala... :) Zároveň je to ale poslední článek tohoto typu, nějakou dobu se tu nebudou objevovat ani kosmetické recenze, jelikož už zanedlouho mi začnou kurzy oděvního stylisty. Od toho se budou odvíjet i mé příspěvky, které budou zahrnovat outfity, různé přípravy ke kurzu a samozřejmě samotné probíhání kurzu, v neposlední řadě pak nějaké to psaní o mém pobytu v Praze... no, sama jsem zvědavá, tak uvidíme. A teď už k fotkám...   

Po břehu Máchova jezera bych se procházela častěji, obzvlášť, když se stmívalo... ta atmosféra byla prostě zvláštní :).


Výlet do Českého Švýcarska. Vodopády a celkově pohybující se voda na mě působí hodně uklidňujícím dojmem. Stoupáme na Pravčickou bránu.


Zámeček Sokolí hnízdo u Pravčické brány.


Aleje od mala zbožňuji.
Domeček jako z pohádky.


Nádherné výhledy při cestě na Pravčickou bránu.
Pravčická brána.

                         Po těžkém šlapání k Pravčické se můžete občerstvit v malém kiosku nebo si koupit suvenýr.


Všude samé skály, byla to nádhera :).Sice se tam tvářím fakt hrozně, ale lepší fotka nevznikla :D.
Snad se vám fotky líbily, budu ráda, když se vyjádříte. Přeji hezký den :)12 komentářů:

 1. Krásné fotky :) Taky už pro mě léto skončilo, jakmile začne být chladněji a deštivo, tak je konec léta, i když kalendářně ještě pokračuje :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky vypadají krásně, tuto oblast mám ráda :-)) A blbě se vůbec netváříš ;-) Sluší Ti to :-)

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oblast je to opravdu nádherná :) Děkuju, ale každý jsme na sebe tak trošku přísný :).

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Děkuji, ale zatím se s foťákem stále učím, je to zřejmě běh na dlouhou trať :)

   Vymazat
 4. To jsou nádherné fotky! Fakt krása :). A strašně moc Ti to na těch 2 fotkách sluší
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tam bych hned všude jela taky!!! Ta Pravčická brána je nádherná, to jsem ještě neviděla. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, i v České republice je spoustu dokonalých míst, které člověka nutí čumět jako puk :)

   Vymazat