čtvrtek 7. listopadu 2013

Už to chtělo, někam se hnout!!!

Nadpis je trochu dvojsmyslný, ale dnes se tu budu bavit jen o jedné části, a to o běhu.

Věřte nebo ne, já začala běhat!!
Tím nechci říct, že je pro mne pohyb cizí, musím ale uznat, že poslední dobou jsem hodně zlenivěla, což se neodrazilo jen na postavě, ale samozřejmě i na duševním a fyzickém zdraví. Mnohem častěji mne přepadaly depky a různé chmury, a taky se objevily časté bolesti zad a oblasti krční páteře, od toho se dál odvíjelo spoustu dalšího, jako třeba bolest hlavy. No, a nakonec i sama lenivost rostla a rostla.
Ani vlastně nevím, jak se mi k takovému životu podařilo sklouznout, ale těžké to nebylo. Dřív jsem byla docela akční, co se týče sportu. Každý den jsem se snažila cvičit, ob den tančit a občas i nějaké to běháníčko. A pokud se ponořím ještě hlouběji do minulosti, na základce jsem chodila na atletiku a musím říct, že jsem vůbec nebyla špatná, co se týče výkonů. K atletice se pak přidal volejbal, který byl dvakrát týdně, v tu dobu jsem tedy mohla z vesela tvrdit, že jsem šikula. 
Při všem tom vzpomínání jsem se rozhodla, že se ke sportu rozhodně musím vrátit. 
Hned při první příležitosti jsme si koupila boty, určené přímo na běh, a hned druhý den jsem začala. Neběhám nijak dlouho a nijak daleko, ale pro začátek jsem spokojená. Cítím se skvěle a pokud opomenu ženské dny, kdy, jak známe všechny, máme náladu á la odstřelit na Měsíc všechny i sebe, cítím se o mnohem lépe a daleko líp se mi pak přemýšlí.A co se týká postavy, nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že i celulitída se dala na ústup. 
5 komentářů:

 1. Já se teď chystám zkusit Dukanovou dietu a alespoň 3x týdně 40min cvičit, tak uvidím, jak mi to dlouho vydrží! Držím palce i tobě:)

  Právě na mém blogu probíhá Giveaway o náramky s ostny

  vik-ladyla.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Boty jsou krásné, v těch se musí běhat samo :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nemáme co číst Ludlinko :P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, teď jsem se malinko zastyděla :D

   Vymazat
  2. Hlavně, že máš v plánu to napravit :P :-*

   Vymazat