pátek 4. července 2014

Outfit z pánské košile? Proč ne?!

Už se vám někdy stalo, že jste si našli zalíbení v některém kousku oblečení, které je určeno pro opačné pohlaví? Mě ano, a zrovna nedávno... vyklízela jsem skříň a, ejhle, co jsem nenašla téměř na dně. Dvě krásné pánské košile, bílou a  nebesky modrou. Mou zálibou je kombinovat netypické s "typickým", výrazné s nevýrazným a také módní s upadajícím... myslím, že pánská košile v dámském šatníku minimálně jeden z těch bodů splňuje :). Jelikož pánské košile jsou na dámské postavě příliš volné, je vhodné ji zkombinovat s úzkou sukní či kalhotami, které hezky lemují postavu. K outfitu jsem ještě navíc zvolila jemný detail květin, který se objevuje na pásku a také na tílku vyčuhujícím zpod košile.
  

Všimněte si, že košile je jako jediný modrý prvek celého outfitu... to kvůli zachování decentnosti i přes její výraznost.
Tento odstín modré je velmi univerzální, hodí se jak ke snědé tváři, tak i k bledulce.


Naše maminka v akci :)


Tento outfit připomíná kancelářskou uniformu, ten však není tolik uhlazený díky právě pánské košili, která tomu všemu dodává určitou uvolněnost. Tady můžete vidět stejnou verzi outfitu, akorát s bílou košilí.Přiznávám, že přírodní prostředí k tomuto outfitu moc neladí, ale je to takový první pokus něco nafotit :) .Další ležérní look s pánskou košilí.  


Tady trošku z jiného soudku. Naposledy jsem na facebooku sdílela fotku s modrými balerínkami a téže barvy bundičkou, zde můžete vidět, jak zkombinovat dva výrazné prvky...


Tady opět trošku formální, trošku přísný styl... a že je té modré až příliš, no a? Vždyť letošnímu létu modrá kraluje. A že si vás možná spletou s letuškou nebo s nádražačkou? No a, vždyť o tom to je, móda je umění, které vyžaduje hrát si a dovádět.Jaký máte názor na pánské prvky v dámském odívání? :)

Na závěr bych chtěla poděkovat Aničce, která se mnou vydržela nával hmyzáků a hrdinsky pózovala bez mrknutí oka... skoro :P . 

na facebooku mě najdete zde
na asku mě najdete zde 

Přeji hezký den!
2 komentáře:

  1. Vůbec bych neřekla, že to je pánská košile a vypadá to moc pěkně :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ano, pánská velikosti M, takže jedna z nejmenších, ale i tak byla docela volná :D Děkuji :)

      Vymazat