pátek 31. května 2013

Můj boj s celulitýdou!!

Ahojte :)


nedávno jsem v soutěži vyhrála balíček mletých káv. V první chvíli mi bylo jasné, že svou výhru daruji mamince, jelikož já piju zásadně jen kávu rozpustnou a nejlépe ty pytlíčky 3 v 1, kterým se vůbec nedá říkat káva :D. Jenže, když káva přišla, neodolala jsem té úžasné vůni a hned jsem si na zkoušku jednu uvařila. Od té doby mletou kávu piju dvakrát denně a po výhře za chvíli zbyde jen další závislák na kofeinu. Ale abych se dostala k tématu, původně zmiňovanému, celulitýda, právě ta se mě totiž týká, jako většiny žen. Postavu, myslím, mám hezkou, jsem hubená, navíc sportuji, cvičím, snažím si postavu udržovat, ale s celulitýdou prostě nehnu. Zkusila jsem pár krémů od Garnier a Nivey, ale ani jeden mne pomerančové kůže nezbavil. Dále jsem se snažila pít ledvinové čaje, které pomáhají z těla vyloučit přebytečnou tekutinu, spolu  s ní i škodliviny, které se v těle zdržují a vážou na sebe vodu. Přestala jsem si dosolovat jídla, snažila se přidat více cviků na hýždě a stehna....bohužel..NIC. 

Pak jsem ale náhodou, vlastně ani nevím, jak mne to napadlo, se rozhodla, že si udělám peeling a nejlépe nějaký domácí. Už je to delší dobu, kdy jsem někde na internetu četla, že kofein má skvělé účinky, tak jsem neváhala a nachystala si takovou brindu, no vzhledově to vypadalo spíše odpudivě, hlavně, když jsem si s tím masírovala stehna a hýždě. Vypadala jsem, jako bych se vykoupala v blátě. Při té příležitosti jsem si trošku nanesla na obličej a jemně masírovala. Na stehnech a zadečku jsem masírovala naopak s vervou a do toho jsem ještě odříkávala ,,hnusná celulitýdou vypadni". Tak teda nevím, jestli jsem celulitýdu uhranula svým sloganem, nebo opravdu působil kofein, ale účinky mne velice mile překvapily.

Po umytí jsem měla nohy a hýždě, jako dětskou prdelku, kůže byla pěkně prokrvená a zpevněná, barva byla sjednocená,  a ikdyž se to bude zdát nesmyslné, celulitýda byla, jak se zdálo, méně viditelná. O obličeji ani nemluvím, tak zdravý vzhled jsem totiž už dlouho neměla. A dokonce za mnou přišla kamarádka a řekla mi, že si myslela, že mám make-up, jak pleť vypadala sjednoceně. 
Určitě dodržuji pitný režim a snažím se omezit sůl... to je velice důležité, ale opravdu mě překvapilo, jak na mě káva působí. Od té doby si masáž dělám přibližně třikrát do týdne a jsem spokojená :) . Navíc jednou za čtvrt roku praktikuji čajovou kúru z ledvinového čaje, který podporuje funkci ledvin a tím se z těla lépe vylučují škodlivé látky. 

A jak to máte Vy s celulitýdou? Taky máte svůj recept, jak nad ní zvítězit? :)

6 komentářů:

 1. páni, tak na celulitýdu vyjímečně netrpím, ale na ten obličej to ti závidím, i když já teď používám mandloví krém a to když mi kamarádka dělal obočí nechtěla věřit že někdo může mít pleť jak dětskou prdel :D :))

  jinak já taktéž studuji oděvní tvorbu, ale máme v tom vlastně i praxi a musíme umět šít :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky a nedala by si sem recept na ten peeling prosím? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recept je jednoduchý..stačí, když jsi do kelímku nebo do misky nasypeš pár lžiček mleté kávy a zaliješ to troškou vody. Né moc, aby ti vznikla spíš taková pasta, a pak se ti to lépe nanášelo. To je vše :) Na internetu se určitě dočteš i o jiných přísadách, ale mě to příjde zbytečné...stačí bohatě jen mletá káva a trošku vody :)

   Vymazat
  2. Jsi moc hodná, určitě vyzkouším. Moc děkuji :)

   Vymazat
 3. Ahoj, zvu te ke me na blog na giveaway :-)
  happylifebyg.blogspot.cz/2013/08/mini-giveaway.html?m=1

  OdpovědětVymazat